ŁADOWANIE

Wpisz szukaną frazę

PATRONI

Podziel się

Planowałem wydanie książki.

I cóż z tego wyszło? Zderzenie z rzeczywistością rynku wydawniczego. Astronomiczne koszty wydania oraz dystrybucji książek. Jeżeli książka ma być wydana w przyzwoitej formie – kolorowe zdjęcia i plany, przyzwoity papier i okładki. Sprawdziłem oferty wielu wydawnictw – zarówno tych dużych, jak i niszowych, zajmujących się tematami poszukiwań. I co z tego wyszło? Cena dla kupującego na poziomie 50zł. Autor dostaje … ze sprzedanych książek – kilka złotych. Choć dusza by się rwała do “raju autorów” – stwierdziłem, że to zupełny nonsens. Do tego, głównymi kanałami wymiany informacji w dzisiejszych czasach nie są książki, lecz kanały elektroniczne.

W jaki więc sposób przekazać swoją widzę a jednocześnie uzyskać choćby skromne wsparcie na dalsze badania (poszukiwania) oraz zapewnić sobie środki utrzymania pozwalające na realizacje tych celów?

Znalazłem w internecie program wsparcia autorów – PATRONITE.

Jak to działa?

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Tą drogą udostępnię tym, którzy zdecydują się mnie wesprzeć, to co wiem – swoją wiedzę. Bez pośredników, marż i narzutów. Oczywiście i tu są prowizje, ale nie powyżej 50%.

Jeżeli chciałbyś przeczytać to co mam do przekazania lub wziąć udział w wyprawie w nieznane – zajrzyj na mój profil i wesprzyj mnie w miarę swoich możliwości. Otrzymasz w zamian ciekawe ogólnodostępne treści lub comiesięczny biuletyn z nowościami lub comiesięczny Zeszyt RIESE – z treściami, których nie znajdziesz gdzie indziej lub oprowadzę Cię po miejscach i historii nieznanej.

0 0 oceń
Article Rating
Tagi
Tomasz Jurek

Jestem pasjonatem historii i eksploratorem. Od wielu lat, poznaję i staram się wyjaśnić - tajemnice Dolnego Ślaska. Przyszedł czas, aby udostępnić tę wiedzę innym.

  • 1
Poprzedni artykuł
Subskrybuję i wyrażam zgodę na pobranie moich danych - adres e-mail
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co myślisz? Proszę o komentarz.x
()
x